1. Murat KUYUMCU
  Murat KUYUMCU07.03.2015

  Aralık 2011'de Dr. Behruz Uysal'ın cesaretlendirmesi ile saç ektirmeye karar verdim. Ön taraflar ciddi seyrekleşmişti ve moralimi bozuyordu. 7 saat süren bir operasyonla sohbet ederek toplam 3150 kök ekildi. Sonrasında hiçbir sorun yaşamadım. 6 ay dolduğunda saçlarım gürleşmişti. Saçın erkekler için önemli oldğunu düşünüyor ve herkese tavsiye ediyorum.

 2. Ergun ESKİCİOĞLU
  Ergun ESKİCİOĞLU06.03.2015

  3 yıl önce saçlarım tamamen dökülmemişti ama oldukça seyrelmişti ve kötü görünüyordu.Doğan Hastanesi’nde FUE yöntemi ile saç ekimi yaptırdım.3 aydan sonra yeni saçlarım yoğun şekilde çıktı,aynı zamanda dökülmemiş olan saçlarımında daha sağlıklı hale geldiğini gördüm.Şu an saçlarımın görüntüsü harika ve doğal görünüyor.Tamamen dökülmeden yapıldığı için saç ekimi yaptırdığımı kimse anlamıyor.

 3. Ersan Akyüz04.10.2012

  Çok uygun bir fiyatla hastanede saç ekimi yaptırdım. Doktor bey çok ilgilendi sağolsun, saçımı yıkarken nelere dikkat etmem lazım, yeniden saç çıkması ne kadar sürecek, tüm konularda beni iyice bilgilendirdiler. Ben burda yaptırdım, çok da memnunum, saç ektirmek isteyenler için tavsiye ederim.